Sluit je aan bij BBE.
Voor 15 euro per jaar.

Veiligheid op straat moet de norm zijn!
De schokkende moord op de 17-jarige Lisa heeft heel Nederland diep geraakt. Ook in Enschede
De TET tram is terug in ons Eanske! Trots als een pauw waren de restaurateurs op het resultaat, en terecht. Hiermee hebben ze weer een iconische parel terug in leven gebracht voor onze stad!
Ik mocht namens onze partij samen met PvdA, D66 en Groen Links de motie inbrengen welke met ruime meerderheid werd aangenomen.
Cultuur en historie zijn belangrijk voor het verhaal van de toekomst, daarom vinden wij het belangrijk om het verhaal ook beeldend en echt te houden. De tram reed tussen 1908 en 1933 door Enschede. Van het Volkspark via de binnenstad naar Glanerbrug.
Na het opheffen van de Twentsche Electrische Tram verdween het rijtuig uit het straatbeeld en belandde het decennia later als tuinhuisje in Overdinkel. Vervolgens kwam het in handen van de Tramweg Stichting in Overloon, waar een eerste restauratie begon.
De restauratie bleek complex. Hoewel men dacht dat het een ‘fluitje van een cent’ zou zijn, moest het onderstel door klinknagels versterkt worden, omdat het veel te zwak was. Ook bleek er veel werk aan het plafond nodig vanwege roestende ijzeren steunbalkjes daaronder. Er werden onderdelen en kennis verkregen via het Haags Openbaar Vervoer Museum.
Wij zijn trots dat we ons politieke steentje bij hebben kunnen dragen, maar de echte eer gaat natuurlijk gewoon naar die harde werkers! Zij hebben dit met al hun werk voor elkaar gekregen!

De schokkende moord op de 17-jarige Lisa heeft heel Nederland diep geraakt. Ook in Enschede

Als Burgerbelangen Enschede hebben we tijdens de bespreking van de Regionale Omgevingsstrategie (ROS) opnieuw benadrukt